Dwoezec kolejowy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Marek GOŚĆ 20-02-08 18:39

Czy do lubska przywruca polonczenia kolejowe na trasie lubsko -zary lubsko zielona gora ?

Odpowiedz Cytuj
Anka GOŚĆ 20-02-08 19:06

Fajnie gdyby miasto odbudowalo dworzec kolejowy w lubsku masto powinno sie o to postarac.

Odpowiedz Cytuj
Maniek GOŚĆ 21-02-08 14:10

Dlaczego miasto oto nie walczy by znow pociongi mogly jezdzic do lubskanawet ten pocing relacji wroclaw -berlin, powini odbudowac dworzec kolejowy w lubsku slyszalem ze przywrucili polonczenia kolejowe do gubina .wienc niech miasto tez sie postara by do lubska przywrucili polonczenia kolejowe.

Odpowiedz Cytuj
Krzysiek M. GOŚĆ 26-02-08 17:30

Jest taka możliwość żeby przywrócić połączenie Żagań->Lubsko Zielona Góra-> Lubsko, aktualnie INTERcity "WAWEL" Kraków ->Hamburg jedzie przez >żary i Tuplice do Forstu i Cottbus, dopiero do Berlina i Hamburga pozdrawiam, moje gg; 7188176 Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
OLEK GOŚĆ 21-03-08 22:55

Miasto powinno starac sie o srodki europejskie na odbudowanie dworca kolejowego w lubsku ale tutaj tez ma duzo jasien bo jest na szlaku kolejowym  jasien, lubsko. Moze by tak pomoglo wojewudztwo lubuskie...?????   

Odpowiedz Cytuj
Dkle11 GOŚĆ 22-03-08 22:59

Fajnie gdyby do lubska przywrucili polonczenia kolejowe .np - LUBSKO -ZARY -LUBSKO -ZIELONA GORA -LUBSKO WROCLAW czy LUBSKO- ZAGAN, i LUBSKO JASIEN. a to sie przyda naszemu miastu .najblisza stacja kolejowa jest w zarach i my musimy tam jezdzic , na pociong a moze byc inaczej gdyby do lubska przywrucili polonczenia kolejowe.  POZDRAWIAM

Odpowiedz Cytuj
Lechmann GOŚĆ 21-04-08 21:49

Czytam wypowiedzi gosci, ale kto rozebrał zabytkowy dworzec w lubsku, kto zdewastował perony, ja dawno temu jezdziłem czesto do grabówka, tuplic, Jak mozna było rozwalic takie miasto, po co budowac jesli znowu rozbierzecie wszystko. Wszedzie jest poszukiwana dobra cegła pustaki, w Lubsku została tylko glina, gdzie sa włodarze miasta co doprowadzili do upadku zakładow. Kiedy czytam rożne fory net. wszyscy wskazuja że to powiat Zary jest tym złem, który ograbia Lubsko ze wszystkiego. to jest narazie tyle ???

Odpowiedz Cytuj
Hassxp GOŚĆ 03-05-08 1:00

Wojewudztwo chwali sie nowymi szynobusami ze mozesz dojerzdzac do pracy domu znajomych itd .niestety nie wszyscy my w lubsku niemozemy ???"

Odpowiedz Cytuj
Andrzej GOŚĆ 02-11-08 13:58

Dlaczego miasto nie walczy by znów pociągi mogły jezdzić do Lubskanawet ten pociąg relacji Wroclaw -berlin, powinni odbudowa dworzec kolejowy w lubsku.więc niech miasto tez sie postara by do lubska przywrócili połączenia kolejowe.

Odpowiedz Cytuj
Nietutejszy GOŚĆ 28-12-08 21:20

Po tym jak piszecie wnioskuje ze w tym waszym lubsku nigdy szkoly nie bylo burale,a wy dworca chcecie!!!??? hahaha a kto wam buraki bilet kupi????

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem