Dyskoteka ice club lubsko

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 17

Gosc GOŚĆ 07-01-10 19:04

Kochana tam miejsc do pracy nie ma bo przy barze stoi taka jedna czarownica jak z rodziny Adamsów i stara babcia co się ledwo na nogach trzyma

Odpowiedz Cytuj
Wassup GOŚĆ 08-01-10 0:38

Gdzie są klimaty sunrise, gdzie klubowy duch lokalu - tego brakuje. musi być klimat a nie potupajka!!! kiedys były sety nagrywane do dzis mam na kompie, ale fajnie ze cos w koincu jest w tym miescie i za to mega pozytyw!!!!!

Odpowiedz Cytuj
Rafał 81 GOŚĆ 08-01-10 14:57

Po pierwsze kolego ta strsza babka za barem to właścicielka klubu,po drugie jeżeli ktoś zasłuży na tyle to oberwia od ochrony,ale czy widziałeś aby ochrona biła w klubie i to często?????bo ja nie.Jeżeli miałbyś na tyle odwagi to byś się przedstawił a nie anonimowo bzdury wypisywał.Jeżeli się tobie nie podoba to nie przychodż tam więcej,mam nadzieję że to zrozumiałeś!!!

Odpowiedz Cytuj
Gosc GOŚĆ 09-01-10 19:34

Nie bądź taki do przodu kolego od tego jest forum żeby pisać swoje zdanie a przede wszystkim prawdę!co z tego że to jest właścicielka to tym bardziej porażka a zresztą i tak tam już pomału mało kto przychodzi a uwierz będzie jeszcze gorzej!!!szybko to zostanie zamknięte!!i będę pisać co mi się podoba od tego jest forum zrozumiałeś???

Odpowiedz Cytuj
G GOŚĆ 09-01-10 21:38

Jak komuś się nie podoba niech nie wpada do klubu ani na forum bo jest i pisze beznadziejnie!!!!

Odpowiedz Cytuj
Koko GOŚĆ 12-01-10 0:30

Ehehe, stary dj z zoo wraca do ice club~!! to masakra, byle grał muze jak dawniej a nie kawałki z radia zet. hehe

Odpowiedz Cytuj
Rafał81 GOŚĆ 14-01-10 18:49

Jeżeli kolego wiesz,że mało ludzi jest teraz w klubie to znaczy że ciągle tam chodzisz a na forum bzdury piszesz.W każdej dyskotece na początku roku jest "lipa" bo wiara z kasy spłukana po Świętach.I jeszcze jedno-nie pisz głupot,że klub zostanie zamknięty jak gówno na ten temat wiesz.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 21-01-10 23:51

A ja ujme to tak - kiedys jak było "zoo", choc wiele rzeczy pozostawiało tam sporo do zyczenia - to 80% gubina bawiło sie w lubsku. U Was nijaki Maruda grał "mydeło Fa". Spytaj kamyczku kogo chcesz - mielismy zajebistego dj'a, klimat jak nigdzie indziej. Teraz tez daj nam czas a zenka mykniemy na luzaku. Dopiero co kilka imprez było, rozkreci sie jak dawniej - a lokal nabrał nowych barw.

Odpowiedz Cytuj
Racja GOŚĆ 24-01-10 21:29

Oba ostatnie posty to w 100% prawda, kiedyś zoo to był taki mały ekwador, oj to były czasy myślę, że nie jednemu łezka się w oku kręci jak się wspomina te imprezy. To prawda w zenku czy w wodniku puszczali gówniane dancy a w zoo muzykę wysokich lotów i to tam się jeździło. Niestety są rzeczy które nigdy nie wrócom, już nie ma takich ludzi, tych, świrów jak kiedyś... i co z tego, że Zenek czy F1 zostawia ice club w tyle - no nie oszukujmy się to nie ta liga, ale i tak jak już mam gdzieś jechać to pojadę do heaven, bo tam porównanie jest takie: Niebo a ziemia....

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem