Lubskie dno kultury (LDK)

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 13 z 19

LDK=PZPN=PZPR GOŚĆ 26-10-09 13:27

Czy w ogole ktoś zauwazyl ze ldk to ostatni bastion PZPR w Lubsku? To jest tak samo jak z PZPN.Trzeba zamknać , zwolnić - oczyścić i zatrudnic od nowa - zupełnie nowych swieżych, zdolnych ludzi.Zwolnic co do jednego nawet tego typka co się kreuje na młodziezowca a jest beznadziejny -Sims czy cos takiego -też jakas karykaturalna postac.Trzeba ich odbetonowac - co do jednego . W pale się nie mieści ile kasy co miesiąc się pakuje w ten wiejski dom kultury.Kazdy chce tam dotrwac do tej swojej emeryturki - kosztem podatnika.

Odpowiedz Cytuj
Psorka GOŚĆ 26-10-09 18:21

Przypadkowo natknęłam się na to forum.Ludzie dajcie spokój.Tam się nic nie zmieni.Jedyny czcłowiek ,który tam coś robi to dyrektor.Jest dosłownie wszędzie. Reszta personelu to jedno wielkie obijanie się i nieporozumienie.Mierni,bierni ale wierni.I to chyba tylko o to chodzi.Towarzystwo wzajemnej adoracji nic więcej.

Odpowiedz Cytuj
GOŚĆ GOŚĆ 26-10-09 19:45

Do - psorka GOŚĆDobrze, że widzisz i doceniasz to, co robi Dyrektor !!! Jest wszędzie i robi wszystko, ile może z siebie dać.To mądry człowiek o szlachetnym sercu. Gdyby wszyscy byli tacy. Docenicie tego człowieka wtedy, gdy odejdzie na emeryturę. Przyjdzie nowy i będziecie porównywać. Takich ludzi jak Dyrektor jest w Lubsku NIEWIELU.....!!!Dyrektor to wspaniały człowiek !

Odpowiedz Cytuj
Psorka GOŚĆ 27-10-09 15:51

Do Gość GośćWszystko ok, tylko wielu ludzi ma do niego żal, że otacza się takimi miernotami a w sumie na te 20 osób zatrudnionych zasuwa sam i tylko sam i jest to czasem po prostu nudne i nie do końca profesjonalne.To tak jakby w TV oglądać programy z jednym aktorem, po jakimś casie ma się dość !Mam pytanie zasadnicze - po co jest tam tyle działów, które po prostu nie funkcjonują ?Czytałam linki do stron ,,Potworna lubska kulturka" i zgadzam się z wieloma zarzutami tam postawionymi.Za dużo szefów za mało ludzi do pracy.Wiem bo byłam nieraz, czasem trudno jest tak z komkolwiek się dogadać.I coraz bardziej skłaniam się do myśli kogoś kto napisał,że wielu tam chce dotrwać bezpiecznie po prostu do emerytutyOk, niech dotrwają ,tylko... więcej pracy twórczej- !!! Niech oprócz dyrektora, ktoś się jescze ujawni.Pytanie tylko- kto ?

Odpowiedz Cytuj
LP GOŚĆ 28-10-09 14:52

Czytam te wasze hymny pochwalne i tak się zastanawiam czy aby wy normalni jesteści? Chyba nie.  krychowski sam wszystko robi czyli co? Promuje siebie , wszędzie go pełno oczywiście jak są przedstawiciele mediów i na tym jego ciężka praca w trudzie i znoju się kończy tak samo jak on jest skończony ale jakby był takim człowiekiem jak go określacie to zwolnił by ich i po kłopocie ale tego nie zrobi z jednego powodu bo tam każdy na każdego ma jakieś niespodzianki

Odpowiedz Cytuj
GOŚĆ GOŚĆ 28-10-09 22:05

Dyrektor nie wymaga od swoich pracowników rzetelnej, profesjonalnej pracy, a powinien. Przecież jest dyrektorem i jego funkcja sprowadza się do kierowania, zarządzania i reprezentowania Lubskiego Domu Kultury a pracownicy, których zatrudnia powinni uczciwie pracować i wykazywać swoje umiejętności, zgodnie z wykształceniem, które posiadają, bo przecież chyba mają odpowiednie kwalifikacje do pracy w kulturze. Dyrektor na pewno ma świadomość, że żaden z pracowników nie potrafi stanąć na wysokości zadania, dlatego nie powierza im tak odpowiedzialnych zadań i sam bierze na siebie wszystko i ciągnie ten wóz lubskiej kultury.Gdyby nie on, to kultura Lubska byłaby zupełnym dnem.

Odpowiedz Cytuj
Ina GOŚĆ 28-10-09 22:35

Krytyka wymaga też kultury, więc jeżeli o czymś piszecie, co się Wam nie podoba w lubskiej kulturze, to piszcie o tym w sposób ludzki, kulturalny, nie ubliżając nikomu, nie robiąc nikomu krzywdy, bo nie w tym rzecz.Nie wolno nikogo deptać. Dyrektor nie zasługuje na to, by go deptać, bo ma duże zasługi za pracę w dziedzinie kultury. Są jeszcze tacy, którzy to widzą i doceniają. Uważam, że ma bardzo dużo... zwolenników.

Odpowiedz Cytuj
GOŚĆ GOŚĆ 31-10-09 14:25

Dyrektor KRYCHOWSKI to wyjątkowy człowiek. Jeżeli ktoś o nim pisze negatywne rzeczy, to tylko przez zazdrość.Nikt z Was, którzy tu wypowiadają się o nim źle, nawet do "pięt mu nie sięga" !!!

Odpowiedz Cytuj
Fuj! GOŚĆ 01-11-09 0:32

Widzę, że po zamknięciu forum na stronie ldk.pl ( z powodu fali krytyki pracy i działalności ldk ) sztab Towarzystwa Wzajemnej Adoracji z ldk przeniósł się tutaj ( patrz post wyżej) i tutaj teraz wypisują o sobie hymny i peany na swoją cześć. Ale nie dajmy sobie zmącić obrazu tymi patetycznymi stwierdzeniami o ,,wyjątkowych ludziach''. Prawda jest naga i ... pijana w pracy . Taka jest ta wyjątkowość.Ktoś tam pisał wczesniej,że nowy dyrektor będzie miał się z czym zmierzyć i że nikt taki ju nie będzie ( jak obecny od czasów PZPR aktualny dyr.)Otóż, po pierwsze -wbrew pozorom, będzie to wielkie szczęście dla tego smutnego , bezbarwnego miasteczka - Ludzie mieszkający tu są po prostu przyzwyczajeni do takiego modelu i stylu pracy jaki wykreował obecny panujący, oraz do tego rodzaju imprez jakie są i przez głowę nikomu nie przejdzie, że może byc inaczej; piekniej ,wspanialej i profesjonalniej. Oraz, że imprezy mogą być skierowane dla wszystkich a nie tylko dla wąskiej grupy osób - co widac wyraźnie na zdjęciach w galerii na [LINK] dyrektor powinien zatrudnić przede wszystkim dobrego prawnika, który pomoże mu w wyczyszczeniu tego całego bractwa. Zatrudnić nowych, młodych, niezmanierowanych i ,, nieumaczanych'' w dotychczasowej dzialaności instruktorów.. Ale... to marzenia nas młodych mieszkańcówWiadomo z góry co się zacznie : sądy pracy, procesy itp. Tu mozna polec.Beznadzieja.Sami widzicie,że to nie jest takie proste.Towarzystwo Wzajemnej Adoracji trzyma się razem i chyba - a raczej na 100% wygrają tą walkę.Mając za soba poparcie władz, seniorów,dzieci specjalnej troski , magazynu lubskiego raz zdobytych posad nie oddadzą .To zresztą nasza jakby cecha narodowa.Kończę bo mi się mdło zrobiło...

Odpowiedz Cytuj
Lp GOŚĆ 01-11-09 13:48

Polecam wczorajszą gazete regionalną jest wykaz zarobków najwiekszego animatora Lubskiej kultury hehe a teraz nie do śmiechu TEN NIERÓB I PRZEKRĘT ZARABIA ROCZNIE 45tys.625zł. ZA COOOOO!!! za te smętne imprezy za oglądanie tej pijackiej mordy i jego smętnego synka to w człowieku aż krew się gotuje ilu mieszkańców Lubska zapier...... la za tysiąc zł. a ten beton komunistyczny za pierdzenie w stołek bieże około 4 tyś. nie dziwota że czyma sie nogami rękami

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem