Lubskie dno kultury (LDK)

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 19

Fiola GOŚĆ 03-06-09 11:05

Zaraz, zaraz czy ja dobrze zrozumiałam ? To kto sie bił na majówkach ? Zimz z Krychowskim?Czegoś nie rozumiem

Odpowiedz Cytuj
Zimz 03-06-09 21:59

Oj nawet w pracy mnie nie było tego dnia[1 albo 2maj?]. Sam jestem ciekaw o co chodzi z tą majową szarpaniną? Dla wyjaśnienia nie jestem i nigdy nie byłem synem L.K....heheA wracając do tematu pracy [do Starego z tartaku], to wiem czym jest praca fizyczna i umysłowa, gdyż zajmuje się jednym i drugim. I myślę że jest łatwiej [czyt. mniej stresowo] robić fizycznie. Kto inny podejmuje decyzje i kto inny odpowiada przed ludźmi [klientami] jak coś nie wyjdzie. Ty robisz swoje i najwyżej cie zwolnią [oczywiście najlepiej z kompletem palców... hehe]. Sory Stary, ale może i masz racje, w każdej pracy może czaić się mniejszy/wiekszy stres. Oby było go jak najmniej, czego wszystkimn życzę.

Odpowiedz Cytuj
Trak GOŚĆ 04-06-09 23:31

Zgadzam ssie z tobą Sims ale nie don  końca. nawet jako pracownik  zakładu , taki mały  robotnik  , to ma odpowiedzialność, nie , nie tam w biurze, ale od samego dołu, i produkt gotowy zależy od tego jak ty( ja )  go zrobię . i bardzo często decyzje podejmowane na  tzw. górze są konsultowane i odpowiedzialne z tym co sie  zrobi na tzw. dole.

Odpowiedz Cytuj
Misiu GOŚĆ 11-06-09 15:28

Benek pracował w Ldk, we wszystkich gazetkach, wywalili go. Osobista poracha życiowa... wiem bo sam mi to mówił w robocie w PGKM. Tyle. Nie lubi wszystkiego i wszysykich i to jast to.

Odpowiedz Cytuj
Chicken GOŚĆ 11-06-09 19:57

Rozpędźcie sie panowie mocno i przywalcie głową w ściane to morze przejrzycie na oczy. pokażcie mi jaki kolwiek ośrodek kultury w miastach takich jak Lubsko gdzie dzieje się tyle co u nas!!! Pozatrudniali młodych ludzi ale wam i tak źle!!! Co do samej osoby Dyrektora LDK to muszę przyznać ze macie poważne problemy umysłowe i nie pojmuje skąd w was tyle jadu. Nigdy nie zrobicie dla tego miasta tyle co Pan Krychowski i nigdy nie będziecie mieć takiego poważania i szacunku wśród społeczeństwa jakie ma ten człowiek. Boli was to że jest kimś, że wkłada w to co robi tyle serca, że bezinteresownie pomaga ludziom w różnych sprawach nie tylko zawodowych ale często prywatnych??? LECZCIE SIE KOLEDZY!!! Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Psychiatra GOŚĆ 12-06-09 14:17

Chicken dupolizie ty chyba w innym Lubsku mieszkasz albo z CIBORZA dales noge jak bys byl zdrowy na umysle takich bzdur bys tu nie pisal i wybielal swojego guru o jakim ty powazaniu bredzisz ostatnio slyszalem jaki stosunek do tego pijaka maja ludzie cytuje: znowu ten sku......syn na scenie alkocholik złodziej przekret karierowicz a jak mu ludzie dobrze zyczyli to ja nikomu tego nie zycze napisales ze wklada tyle serca w co? bo nie w kulture jeszcze nie slyszalem zeby bezinteresownie komus udzielil pomocy zatrudnil synalka po co na co tego nikt nie wie a wiec wez mlotek i WALNIJ SIE W TEN NIE DOROBIONY LEB mam pytanie od czego masz taki brazowy nos bo nie od slonca na koniec wez tabletke na glowke i wracaj na oddzial bo zaraz pielegniarka bedzie ciebie szukac acha i zabierz swego dyrektora tam jest oddzial odwykowy bedziecie mieli do siebie blisko POZDRAWIAM MILEGO LECZENIA

Odpowiedz Cytuj
Kkk GOŚĆ 13-06-09 16:47

Przeczytalem artykul w gazecie regionalnej dyrektor po piwku caly ten artykul to jedne wielkie klamstwo KRYCHOWSKIEGO DARMOZJADA bredzi cos o ketanolu majaczy o tym ze sprawy nie chcial zakladac temu panowi co go z debilem synkiem pobili i ze go pani redaktor zaskoczyla podczas pelnienia obowiazkow dyrektorskich hehehehe ze wiceburmistrz bredzi cos o zaslugach tego alkoholika w sprawie kultury w Lubsku i takie tam majaki i jednego i drugiego czyli sranie w banie burmistrz wiedzial o calym zajsciu bo do niego napisalem ale olal zagadnienie,krychowski zapomnial powiedziec pani redaktor o filmie nagranym z tym zdarzeniem jak to on bije tego goscia ale co ta meda [brak innego okreslenia] ma innego do powiedzenia czyli caly artykul to klamstwo KRYCHOWSKIEGO

Odpowiedz Cytuj
Józef emeryt GOŚĆ 13-06-09 20:36

Przeczytałem własnie artykuł w regionalnej i takiego tłumaczenia jak żyje nie słyszałem, że nie pamiętam czy piłem w pracy czy po pracy, ile piłem 3 czy 3,5 piwai tak dalej okropne. A miałem tego pana za fajnego gościa ale tak z pijaństwa w pracy nawet traktorzyści w PGR lepsze bajki wymyślali.Zobaczymy co władza na to? Wybory już za rok! 

Odpowiedz Cytuj
Józef emeryt GOŚĆ 13-06-09 20:45

Oczywiście przepraszam wszystkich traktorzystów z PGR.

Odpowiedz Cytuj
K.p. GOŚĆ 14-06-09 11:50

Dlaczego się czepiacie pana LK. dyrektora ldk przeciesz on jest taki oszczędny nigdy pieniędzy nie przepija, ..... bo zawsze pije za cudze.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem