Lubskie dno kultury (LDK)

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 19

Sciema GOŚĆ 14-06-09 13:10

W ktorej regionalnej jest ten artykuł?

Odpowiedz Cytuj
Mika GOŚĆ 14-06-09 13:28

W ostatniej z 12.06 zdaje się. Z tego co wiem to pare osób zwolniło się stamtąd ostatnio , bo nie mogły juz wytrzymać tego szamba towarzyskiego, które tam panuje i następni chcą.

Odpowiedz Cytuj
Kamila87 GOŚĆ 14-06-09 16:49

Chodzilam tam kiedyś na tańce do ldku ,amatorszczyzna, potem jak juz moglam byc na zaj tanecznych w Zielonej Górze -moglam porównać poziom - szkoda słów.Zenada (jak ta starsza pani instr, co udaje ,że ma 16 lat) Prowincja. Uwazam tez ,ze w takich instytucjach jak domy kultury powinno się przewietrzać -czyli wymieniać kadrę co 10lat łącznie z tym osławionym Zimsem ,który już kracze tak jak wrony a dyrektor powinien byc wyłoniony w konkursie co kilka lat - i problem zalatwiony.Wypalonych zawodowo trzeba wysyłac na terapie!Dobrze ,że już tam nie mieszkam.

Odpowiedz Cytuj
Były pracownik ldk GOŚĆ 14-06-09 18:02

Kamilo popieram CIĘ w LDK czas na zmiany dyrektor najchętniej organizował by pochody 1-Majowe bo tylko to potrafi, ale naszczęscie już nie musi. To jest dom spokojnej starości jak już ktoś wcześniej napisał , nic nie robić nie mieć zmartwień ,aby doczekać do emerytury. Już dawno powinni zrobić konkurs na dyraktora i przewietrzyć LDK ale niestety nic się nie zmienia.

Odpowiedz Cytuj
Zaprzyjaźniona apteka GOŚĆ 14-06-09 23:15

 nigdy Pan nie kupował Ketonalu  zawsze Loperamid  CO  Pan  pisze.

Odpowiedz Cytuj
EMERYTKA GOŚĆ 14-06-09 23:24

Zawsze brałam udział w imprezach  organizowanych  przaz LDK  ale kiedy zobaczyłam że on {dyrektor ldk} pije w pracy i nie zawsze wie co mówi na scenie  to   zostaje w domu . pierwz raz pisze .

Odpowiedz Cytuj
Halszka2 GOŚĆ 15-06-09 1:09

Do pracowników LDK.(Piszę na tym forum bo tam u was to nie da rady puścić coś innego tylko chwałę wodza) Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ?Zlikwidujcie etat cenzora na swojej stronie [LINK] i nie bójcie się prawdy.Czy temu moderatorowi z ldk nie jest wstyd uczestniczyć w czymś takim?Proponuję aby na tydzień otworzyli pocztę bez cenzury na swojej stronieChcę przypomnieć ,że budynek został wybudowany w czynie społecznym a wysokie pensje pracowników ldk opłacane są z naszych podatków. Tymczasem ldk stalo sie od kilkunastu lat poletkiem kilku osób bardzo dobrze zarabiających i milczącej reszty mało zarabiających.Jeden kierownik przypada na jednego pracownika. Wiem,bo bywalam tam z pierwszakami nieraz. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Więcej nic. Przypadkowo trafiłam na to forum i cieszę się ,że cos takiego jest bo tam, szkoda gadać.

Odpowiedz Cytuj
Gościu GOŚĆ 15-06-09 12:25

Zgadzam się dziewczyno Zimza

Odpowiedz Cytuj
Fasola GOŚĆ 15-06-09 23:02

Popieram to co napisałas , na stronie LDK cały czas cenzura albo piszecie pochwały albo się nie ukarze na stronie takie to czasy.pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Kk GOŚĆ 16-06-09 8:57

Niech zyje i rozkwita Lechu i jego świta hehe

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem