Lubskie dno kultury (LDK)

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 19

Karol GOŚĆ 16-06-09 17:20

Wszystko tu jest dziełem ludzi zgorzkniałych i zawistnych. Brak kultury, agresja i nienawiść daje obraz tych paru osób, którym przewodzi niejaki bngk w kilku wcieleniach ktory tu znalazl upust swoim życiowym niepowodzeniom jak tu już ktos zauważył. [LINK] pokazuje prawdę o działalności domu kultury w Lubsku. Byłem dziś w LDK . W każdy poniedziałek można przyjść i porozmawiać z dyrektorem. Trochę cywilnej odwagi.Wiele lat tam pracowałem i często tam zagladam. Dużo się dzieje tylko trzeba wejść i zobaczyć a nie słuchać plotek.

Odpowiedz Cytuj
Kkk GOŚĆ 17-06-09 10:11

karol byles w ldku i co? brales ketonal w tabletkach a WODZ lykal masc a glowka jak bolala tak dalej boli

Odpowiedz Cytuj
Ketonal+ pawunol GOŚĆ 17-06-09 14:40

To fascynująca strona ([LINK]... panie KarolPrezentuje nam przecież co tydzień.... bal seniorów...A te latawce co za impreza ... szaleństwo! Czworo dzieci gdzieś na peryferiach stadionu i sześcioro organizatorów, którym wiatr rozwiewal siwe włosy Żenada!Zajedwabiste imprezy za potężne wypłaty ( z tego co wiem to od 2500 do 3500).To jakaś paranoja!Oczywiście - niech seniorzy tancżą nawet codziennie -ale litości -niech ldk nie podciąga to pod działalnośc sekcji czy też imprez kulturalnych.To zwykle płatne potańcówki, wiem bo mi sasiad mówil ,że wpłaca jakieś tam składki na te cotygodniowe szaleństwo.Umówmy się, że platne dancingi to nie działalność kulturalna tylko zwykłe dancingi.Zimz a ty się nie bawisz ?

Odpowiedz Cytuj
Nemo GOŚĆ 17-06-09 14:47

Karol jak tak piszesz o odwadze cywilnej to czemu nie przyznasz sie kim jesteś ? Zaloguj się i przedstaw sie wszystkim -Do dziela hipokryto!

Odpowiedz Cytuj
Kkk GOŚĆ 17-06-09 15:25

Panie panowie przeczytajcie na stronie regionalnej bzdury napisane pieknie

Odpowiedz Cytuj
Kkk GOŚĆ 17-06-09 15:28

Te bzdury jakas ellen napisala

Odpowiedz Cytuj
Nowa GOŚĆ 17-06-09 17:43

Przeczytałam tego posta na temat dyrektora i doszłam do wniosku że ta osoba co tak pieknie pisze o naszym dyrektorze albo coś ma z głową albo sam dyrektor K. tak pięknie sie wybiela odniosłam takie wrażenie jak to czytałam że jesteśmy w Korei czyli wychwalanie WODZA pod niebiosa ale to jest żałosne

Odpowiedz Cytuj
Fair GOŚĆ 17-06-09 18:09

No to to teraz zacznie się bój moherów o wodza - wcale się nie dziwię,balety co tydzień z tego co czytam na forum ;(

Odpowiedz Cytuj
Ale jaja GOŚĆ 17-06-09 19:13

Też te majaki chorego człowieka przeczytałem[ellen] komunizm padł w 1989 roku a tu takie bzdury jak za wielkiego wodza STALINA czyli sama WAZELINA!!!

Odpowiedz Cytuj
Luszpaczka GOŚĆ 18-06-09 9:11

Droga ellen, masz rację sprawa jest bardzo przykra dla wszystkich tylko czy osobą poszkodowaną jest dyrektor to chyba wątpliwe po tym jak często zmieniał zeznania i po tym co o nim wiemy i co sie mówi o jego zachowaniu. Jeżeli chodzi o ten motor napędowy to paliwo się mu dawno skończyło nie można żyć tylko starymi "sukcesami" czyli np zatrudnianie w LDK J.B. Jeżeli chodzi o poświęcanie się miastu i rozsławianie go to coś mu nie wychodzi pewnie za mało płacą bo przecież za darmo tego nie robi tylko bierze kase zawsze 1-go. Jeżeli chodzi o poniżanie to sam się poniżył tym krętactwem w gazecie bo takie tłumaczenie jest poniżej krytyki.Uważasz że każdy człowiek ma prawo do chwili słabości czytaj pijaństwa ,to może pozwólmy jeździć pijanym kierowcą przecież każdy może mieć chwile słabości.I dopóki nie zabiją kogoś na drodze to są bohaterami ijak nie złapie pijanego policja to nie ma sprawy Super.Gratuluje pomysłu! W jednym muszę się zgodzić takiego dyrektora długo nie będzie bo tacy jak on dawno sie skończyli, wypalili zostali w tyle są po prostu nie potrzebni. I juz czas na niego.Pozdrawiam

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem