Urzędnicy "miejscy" !!!!!!!???

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Kaka GOŚĆ 30-07-08 0:13

Od jakiegoś czasu mieszkam i pracuje za granicą , ale pojawiam się w Lubsku jak tylko mam trochę więcej wolnego . Idę wtedy do wydziału promocji naszego urzędu i pobieram materiały promujące nasze miasto a następnie rozdaje te zestawy przedsiębiorcom , zostawiam w tutejszych urzędach , czy też daje je poznanym tubylcom . Ale tym razem dostałem w Lubskim urzędzie od urzędniczki "O" , w twarz . Pani urzędniczka znalzła jedną broszórkę i powiedziała ,cytuję -jak pan chce coś więcej to proszę iść do kiosku i kupić widokówki bo są nowe . Czujecie to ? Jak ja chcę promować swoje miasto yo muszę sobie kupić materiały promocyjne , albo najlepiej wydrukować . A może to ja czegoś nie rozumiem ?

Odpowiedz Cytuj
Bnq58 30-07-08 19:30

Problem polega na tym, że Pana rozumienie "promocji miasta" jest odmienne od urzędniczego rozumienia "promocji miasta". Pan chciałby rozpowszechnić w świecie znajomość Lubska, chciałby Pan by za granicą kojarzono nazwę Lubsko z urokami naszego grodu i naszej małej ojczyzny oraz pobudzało oglądających materiały promocyjne do chęci odwiedzenia lub zainwestowania tu. Natomiast dla urzędników UM "promocja miasta" to poszerzanie kontaktów wśród samorządowców (czytaj urzędników innych miast) najchętniej spoza granic Polski, inaczej mówiąc "łapanie nowych znajomości" dla własnych korzyści, za miejskie pieniądze, a to dlatego, gdyż dla urzędników "miasto" to po prostu "urząd miejski", a nie rzeczywiste miasto i tu powstaje konflikt interesów między Panem i urzędnikami UM Lubsko, i dlatego jak sam Pan pisze: "...tym razem dostał (Pan) w Lubskim urzędzie od urzędniczki "O" , w twarz..."Jeśli to Pana pocieszy, to powiem, że problem nie jest nowy i znany mi z autopsji, sam wiele lat prowadziłem nierówną walkę z wydziałem promocji UM Lubsko wskazując niewykorzystane szanse i kierunki do wykorzystania w promocji miasta, niestety jedyne co udało mi się zdobyć to wrogość urzędników UM i radnych RM Lubsko nie wspominając już o burmistrzach: byłym i obecnym.A tak na marginesie - rada urzędniczki jest rzeczywiście jedynym rozsądnym wyjściem, zwłaszcza, że rzeczywiście po wielu latach ponownie, ukazała się interesując pocztówka Lubska (nie typowa sztampa urzędnicza wydawana za miejskie pieniądze) ale oryginalna pocztówka wg wzoru lokalnych artystów z galerii Shelter pod nazwą "Lubsko inspiruje..." za jedyne 50 groszy. gdyby tak artyści skupieni wokół galerii Shelter wydali komplet pocztówek w formie zestawu , anie tylko jedną mogłoby to stanowić ładną oryginalną pamiątkę z Lubska. Zobaczymy pisałem już do prowadzącego galerię by zastanowił się nad taką możliwością.Pozdrawiam, życzę wytrwałości w kontaktach z UM i nieprzejmowanie się zachowaniem zgorzkniałych urzędasów.Więcej luzu... z inspiracją!

Odpowiedz Cytuj
Kaka GOŚĆ 25-10-08 21:28

Ha , ha , ha , ale mnie dzisiaj wzieło na bazgranie . To dla tego , że od samego rana wieje i leje , mam czas na przeglądanie internetu i widze same kwiatki , jednym z nich jest "moja pani URZĘDNIK" która tak ochoczo wysłała mnie do kiosku abym kupił sobie materiały promocyjne miasta i zabrał je za granicę w celu promowania miasta .I co widzę , "pani URZĘDNIK" rozdaje gadżety promocyjne na targach informacyjnych w Cottbus , chmm zastanawia mnie , skąd ta pani wzieła tyle pieniędzy aby kupić tyle różnych gadżetów , a tak szczerze to nigdy nie widziałem w kioskach takich różności o Lubsku .

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://lubsko.istrefa.com

istrefa gmina Lubsko | istrefa powiat żarski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Lubsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat żarski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 68-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem